ASIR Pohovka SIESTA – dokonalý komfort pro tři osoby v krémovém provedení

Naše trojmístná pohovka s jednoduchým, ale stylovým designem je skvělým doplňkem do vaší domácnosti.

ASIR Pohovka SIESTA je výjimečná svým dokonalým komfortem, krémovým provedením a kvalitou zpracování. Pokud hledáte pohovku, která vám bude poskytovat nejen mnoho pohodlí při každodenním používání, ale také skvěle zapadne do vašeho interiéru, je ASIR Pohovka SIESTA tou správnou volbou.

Pokud si již nyní ASIR Pohovku SIESTA přejete objednat, klikněte na tento odkaz,

Velmi stojí za to

Pokud se rozhodnete pro tuto pohovku, určitě nebudete litovat svého výběru. Potah z polyesteru je dobře čistitelný a v mnoha barevných variantách, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš interiér. Rám z bukového dřeva zajišťuje stabilitu a pevnost pohovky, takže se nemusíte bát jejího poškození při delším používání. Pohovka sedí na černých kovových nožkách, které dovolují snadné čištění pod ní.

ASIR Pohovka SIESTA je opravdu pohodlná. Výplň pohovky je tvořena měkkou šedou pěnou o hustotě 28 DNS a 24 DNS pěnou na sezení. Je to ideální řešení pro ty, kdo chtějí pohovku plnou komfortu a pohodlí.

Rozměry a specifikace

ASIR Pohovka SIESTA má rozměry Šířka: 230 cm Výška: 92 cm Hloubka: 78 cm, výška sedu je 43 cm a hloubka sedu je 62 cm.

Pohovka je vyrobená z kvalitních materiálů – polyesteru a dřeva, které poskytují pevnost, stabilitu a odolnost. Na pohovce je možné nastavit opěradlo podle svých potřeb a k ní přibývají dekorativní polštářky.

Pohovku lze objednat i na zakázku dle přání zákazníka, zboží je vždy pečlivě připraveno a dodáváme v co nejkratším termínu. Pro kopec spokojených zákazníků, kteří již ASIR Pohovku SIESTA vlastní, patří tato pohovka mezi ty nejlepší v dané kategorii na trhu.

V případě objednání čalouněného zboží na zakázku může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace o objednání obdržíte po potvrzení objednávky e-mailem.

ASIR pohovka SIESTA

Závěr

ASIR Pohovka SIESTA je určitě jedním z nejlepších výrobků, jaké můžete pro svůj domov vybrat. Elegantní a krásná, pohodlná pro celou rodinu i hosty a zároveň velmi kvalitní – to jsou jen některé z důvodů, proč by si ji měl pořídit každý, kdo má rád komfort a styl. Pokud tedy ještě váháte, neváhejte navštívit náš e-shop a zjistit více informací o této krásné pohovce.