Černá manšestrová třímístná rozkládací pohovka MICADONI EVELINE 254 cm – luxusní kousek do vašeho obývacího pokoje!


Černá manšestrová třímístná rozkládací pohovka MICADONI EVELINE 254 cm

Elegantním designem vyniká třímístná pohovka MICADONI EVELINE. Její pravidelné geometrické tvary a pohodlné manšestrové čalounění nabízí maximální komfort pro chvíle vašeho odpočinku. Příjemným detailem je černě lakovaná podnož z bukového dřeva. Pohovka EVELINE dodá vašemu obývacímu pokoji styl, ozvláštní a zútulní každý prostor. Pohovka je rozkládací, a tak se stane nejen designovým prvkem, ale také praktickou přistýlkou pro vaše návštěvy.

Mezinárodní certifikace

Látka v černém odstínu, jíž je pohovka potažena, disponuje mezinárodní certifikací Oeko-Tex. Ta zaručuje, že textilie byly vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Skvělý doplněk pro váš domov

Černá manšestrová třímístná rozkládací pohovka MICADONI EVELINE 254 cm je luxusní kousek do vašeho obývacího pokoje. Její elegantní design a kvalitní materiály se postarají o to, že váš obývací pokoj bude vypadat moderně a stylově. Kromě toho vám pohovka poskytne ideální místo na odpočinek po náročném dni.

Černá manšestrová třímístná rozkládací pohovka MICADONI EVELINE 254 cm

Praktická přistýlka pro vaše návštěvy

Další výhodou této pohovky je fakt, že je rozkládací. To znamená, že v případě potřeby se snadno přemění na lůžko. Stačí jen rozložit základní rošt a přehodit polštáře. Díky tomu můžete pohovku MICADONI EVELINE využít jako praktickou přistýlku pro vaše návštěvy.

Určena pro každého

Černá manšestrová třímístná rozkládací pohovka MICADONI EVELINE 254 cm je vhodná pro každého, kdo si chce dopřát kvalitní a stylizovaný nábytek do obývacího pokoje. Látka potažená pohovku má mezinárodní certifikaci Oeko-Tex, takže je zdravotně nezávadná a bezpečná pro každého uživatele.

Navštivte stránky a objednejte si svou vlastní pohovku MICADONI EVELINE dnes a dejte svému obývacímu pokoji nový look!