DecoKing Amber světle modré povlaky na polštáře – set 50×50*2

Vyberte si z naší široké nabídky luxusních dekorativních povlaků na polštáře! Jedním z velmi oblíbených produktů z naší nabídky jsou povlaky na polštáře DecoKing Amber světle modré barvy. Ty jsou vyrobeny z kvalitního 100% bavlněného materiálu a jsou značkového výrobce DecoKing. Set obsahuje 2 kusy povlaků na polštáře o velikosti 50×50 cm se zapínáním na zip.

Specifikace produktu:

  • Povlaky na polštáře Amber
  • Světle modrá barva
  • Materiál: 100% bavlna
  • Značka: DecoKing
  • Množství: 2 kusy
  • Zapínání: na zip

Jak si pečovat o tyto luxusní povlaky na polštáře? Perte je při maximální teplotě 40 stupňů Celsia, ale nežehlete, nečistěte chemicky ani nebělte.

Povlaky na polštáře DecoKing Amber jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Obsahují certifikát Oeko-Tex, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Povlaky na polštáře jsou velmi důležitou součástí každého interiéru a mohou jej ovlivnit a doplnit. DecoKing Amber povlaky na polštáře jsou navíc nejen hezké, ale i velmi pohodlné a příjemné na dotek. Světle modrá barva jistě okouzlí každého, kdo touží po prostředí plném klidu a pohody.

Objednejte si u nás povlaky na polštáře DecoKing Amber světle modré barvy ještě dnes! Pokud máte zájem, navštivte náš eshop zde: https://www.esrom.cz/produkt/povlaky-na-polstare-decoking-amber-svetle-modre-velikost-50m50-2.

DecoKing Amber povlaky na polštáře
Interiér s použitím povlaků na polštáře