DekorStyle Stojan na toaletní papír s nádobou – stylové a praktické řešení do koupelny


Stojan na toaletní papír může být krásný

Každá koupelna potřebuje toaletní papír. A když už jej máme, potřebujeme také nějaké praktické a stylové řešení na jeho úložení. Proto neváhejte a podívejte se na DekorStyle Stojan na toaletní papír s nádobou, který je praktický, stylový a dokáže dodat do vaší koupelny tou správnou eleganci.

Vyroben z kovu potaženého bílým lakem

Stojan byl vyroben z kovu potaženého bílým lakem, který mu dodává pocit jemnosti a elegance. Jeho jednoduchý a moderní design se hodí do každé koupelny a dokáže být skvělým doplňkem k vašemu koupelnovému nábytku.

Kromě věšáku na role papíru, obsahuje i nádobou

Ale nejenom design je důležitý. Stojan na toaletní papír musí plnit i svou praktickou funkci. A právě to vám stojan DekorStyle nabízí. Kromě věšáku na role papíru, obsahuje i nádobou, do které lze umístit náhradní kusy nebo cokoliv, co potřebujete. Takže vždy budete mít po ruce vše, co potřebujete, i když se vám do koupelny nechce běhat stále dokola.

Technické informace o stojanu

Abychom vám poskytli co nejvíce informací o tomto stojanu, zde jsou jeho technické parametry:

  • Výška: 75 cm
  • Šířka: 21 cm
  • Hloubka: 21 cm
  • Materiál: Kov

Závěr

Pokud hledáte stylové a praktické řešení na skladování toaletního papíru, podívejte se na DekorStyle Stojan na toaletní papír s nádobou. Tento stojan je vyroben z kovu potaženého bílým lakem, má moderní a jednoduchý design a je praktický díky své nádobě. Tak neváhejte a pořiďte si jej již dnes a přidejte do své koupelny ten správný šmrnc. Objednat produkt
DekorStyle Stojan na toaletní papír s nádobou - stylové a praktické řešení do koupelny

DekorStyle Stojan na toaletní papír s nádobou - stylové a praktické řešení do koupelny