Designová knihovna Kalune Alice bílá – dokonalá kombinace stylu a funkčnosti


Knihovna Kalune Alice bílá

Kalune Design knihovna Alice bílá

Knihovna Alice je zhotovena v moderním designu. Na první pohled zaujme a osvěží každou místnost. Kromě knih na ni můžete umístit dekorace, fotografie či rostliny. Vyrobeno z 18 mm melaminové desky.

Moderní design

Knihovna Kalune Alice bílá je nejen velmi praktickým nábytkem, ale také zajímavým designovým prvkem. Je vyráběná v čistém a jednoduchém designu, který se hodí do moderních interiérů.

Funkčnost

Knihovna Alice je velmi praktická a nabízí dostatek úložného prostoru pro knihy, dokumenty, dekorace, fotografie a další. Všechny vaše věci můžete mít pohromadě a zároveň stylovou, moderní knihovnu, která osvěží každý interiér.

Velký výběr barev

Kalune Design knihovnu Alice bílou nabízíme také v mnoha dalších barevných provedeních, takže si zaručeně vyberete tu pravou pro váš interiér. Navíc se vám již nemusí stát, že se vám knihovna nehodí k barvě zbytku pokoje.

Výběr barev

Závěr

Kalune Design knihovna Alice bílá je dokonalou kombinací funkčnosti a stylu. Vyzkoušejte ji v interiéru vašeho bytu či kanceláře a uvidíte sami, jak si ji zamilujete. Objednat si ji můžete zde: https://www.bestnabytek.cz/produkt/kalune-design-knihovna-alice-bila.