FRIDOLIN II – moderní konferenční stolek v dub sonoma designu

Každý obývací pokoj potřebuje stylový a funkční konferenční stolek. FRIDOLIN II v dub sonoma designu splňuje oba tyto požadavky a navíc přináší moderní vzhled.

Konferenční stolek FRIDOLIN II - dub sonoma

Designový prvek pro váš obývací pokoj

FRIDOLIN II je nový designový prvek, který vašemu obývacímu pokoji dodá na eleganci a modernosti. Jeho rozměry jsou 70 x 53 x 70 cm, takže se může snadno vejít i do menších místností, kde se stává praktickým pomocníkem pro uspořádání společenských setkání nebo pro odpočinek u televize.

Kvalitní materiál pro dlouhou životnost

FRIDOLIN II je vyroben ze 100% laminované MDF, což zaručuje jeho kvalitní zpracování a pevnost. Díky materiálu může sloužit jako stabilní podklad pro těžší předměty.

Detail konferenčního stolku FRIDOLIN II - dub sonoma

Snadná montáž a 2 roky záruky

FRIDOLIN II je dodáván v demontu, ale jeho montáž je velmi snadná a není potřeba žádné speciální nářadí. Vše co potřebujete, je přiložené v balení. Navíc, na náš produkt poskytujeme záruku 24 měsíců, takže se nemusíte obávat povrchových poškození, špatné montáže nebo jiných chyb výroby.

Kde koupit ?

Pokud hledáte moderní konferenční stolek pro svůj obývací pokoj, neváhejte a nakupujte u našeho nejlepšího prodejce – Crosta.cz. Koupíte kvalitní, moderní a funkční produkt, který ocení každý, kdo váš obývací pokoj navštíví.