Interiérové dveře Naturel Perma s levým otvíráním, šířkou 80 cm, v jilmovém designu a antracitovém provedení – PERMA3JA80L


Interiérové dveře Naturel Perma s levým otvíráním

Moderní design v jilmovém provedení a antracitové barvě – PERMA3JA80L

Interiérové dveře Naturel Perma - PERMA3JA80L

Perfektní design pro váš interiér

Interiérové dveře Naturel Perma jsou ideální volbou pro každý moderní interiér. Dveře mají levé otvírání a šířku 80 cm. Design dveří je jilmový s antracitovým provedením, díky čemuž vypadají velmi elegantně a vkusně.

Rámová konstrukce z MDF a kvalitní fólie

Rámová konstrukce dveří je vyrobena z MDF materiálu a potažena kvalitní fólií v žádaném dekoru. Tento materiál je velmi odolný a zajišťuje dlouhou životnost dveří. Navíc se snadno udržují v čistotě.

Výplň z panelů z MDF a bílého matného skla

Výplň dveří je vyrobena z panelů z MDF ve stejném dekoru jako rámová konstrukce. Navíc jsou výplně vybaveny bílým matným sklem tloušťky 4 mm, což dodává dveřím svěží a moderní vzhled.

Interiérové dveře Naturel Perma - PERMA3JA80L

Bezrámové zasklení pro estetický dojem

Díky bezrámovému zasklení působí dveře Naturel Perma velmi elegantně a moderně. Sklo je připevněno přímo do panelů MDF bez použití zasklívacích rámečků.

Možnost osazení do obou typů zárubní

Dveře můžete osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě, tak i do obložkové zárubně. Takže si můžete být jisti, že jejich instalace bude snadná a bezproblémová.

Dozický zámek na klíč

Dveře mají dozický zámek na klíč s roztečí 72 mm, což zajišťuje bezpečné uzavření. Navíc je design zámku vkusný a moderní, takže se bude skvěle hodit k celkovému designu dveří.

Nechte se inspirovat moderním designem interiérových dveří Naturel Perma a zkuste je osadit právě do vašeho domova. Navštivte náš web a objednejte si je zde: Interiérové dveře Naturel Perma – PERMA3JA80L.