Kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made – recenze a účinky ⌀ 23 cm


Kitchen Craft – značka pro náročné milovníky pečení

Nazdobené dortíky, roztomilé makronky, ovocné voňavé koláče, slaďoučké muffiny… To všechno vám teď může s anglickou značkou Kitchen Craft říkat ‚Pane cukráři‘. Její formy jsou totiž vyrobeny tak, aby splnily přání všech náročných milovníků pečení. Jediné, co už zbývá na vás samotných, je najít si ten nejlepší recept a pustit se do jeho kouzlení. A s Kitchencraft máte jistotu, že vám to půjde pěkně od ruky a jako po tom nejkvalitnějším másle.

Kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made

Kameninová forma na koláč Kitchen Craft Home Made – skvělá volba pro dokonalý dezert

A jak si tedy Kitchen Craft stojí v praxi? Můj přítel si nedávno pořídil kameninovou formu na koláč Kitchen Craft Home Made o průměru 23 cm a já mohu říci, že jsem naprosto ohromená. Forma je vyrobena z kvalitního materiálu, který umožňuje stejnoměrné pečení a snadné odstraňování dezertu. Díky klasickému designu a jednoduchému ovládání bude tato forma vaším nejlepším společníkem při vaření.

Kitchen Craft Home Made – výrobky nad rámec klasiky

Ale Kitchen Craft nabízí mnohem víc než jen kameninové formy na koláče! V sortimentu této britské značky najdete například keramické formy na pečení, silikonové misky na muffiny, příbory a další kuchyňské doplňky. Všechny tyto výrobky sází na jednoduchý a moderní design, který se zalíbí nejen vášnivým kuchařům, ale i těm, kteří se rádi obklopují estetickými předměty.

Kitchen Craft Home Made - přístroj na výrobu makronků

Kitchen Craft – kvalita za dostupnou cenu

A kdo na to všechno přijde? Kitchen Craft má kořeny v britském Sheffieldu a existuje už od roku 1850. Tato značka se pyšní tradicí a kvalitou, a přesto nabízí své výrobky za velmi přijatelné ceny. Proto si získala srdce nejen domácích kuchařů, ale i profesionálů.

Vyzkoušejte si tedy Kitchen Craft instalovat do vaší kuchyně a já vám slibuji, že pečení se stane vaší novou vášní! Pokud byste chtěli svou sbírku Kitchen Craft rozšířit o nové výrobky, určitě se podívejte na Brega.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr Kitchen Craft doplňků, včetně kameninové formy na koláč s průměrem 23 cm.