Komfortní oranžový ručník z organické bavlny od Södahl organic: velikost 50×100 cm

Dopřejte si jenom to nejlepší a hýčkejte se mimořádnou kvalitou a konejšivou hebkostí prémiového ručníku značky Södahl Organic. Ten vás zahrne příjemným komfortem a vaší koupelně dodá atmosféru útulnosti a luxusu.

Je vyrobený z organické bavlny, která byla v souladu s certifikací GOTS vypěstována a zpracována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Splňuje tak vysoké ekologické i etické normy a navíc si uchovává své jedinečné vlastnosti.

Jemnost a savost

V první řadě je ručník díky přírodnímu materiálu mimořádně savý. Jeho povrch je jemný, příjemný na dotek a vhodný i pro citlivou pokožku či alergiky. Certifikát Oeko-Tex Standard 100 ručí za to, že byl produkt vyroben čistě ze zdravotně nezávadných materiálů.

Odolnost a životnost

Vyniká svou odolností a dlouhou životností, takže si svůj tvar i barvu uchovává i při pravidelném praní. To zaručuje, že si s tímto ručníkem užíváte komfortu a pohodlí na mnoho let.

oranžový ručník z organické bavlny

Když si pořídíte produkt od značky Södahl Organic, můžete si být jisti, že jste investovali do něčeho, co nejenom vypadá luxusně, ale je i prospěšné pro vaše zdraví i životní prostředí. Dopřejte si tedy pocit bezstarostné pohody a útulnosti v koupelně i při každodenním používání ručníku.

Zdroj: Maliboo.cz