Kvalitní postel ELTAP DAMASO BOXSPRINGS 160×200 s matracemi Sawana 21/05

Moderní manželská postel, kde každodenní vstávání i pro starší osoby je radost díky výšce ložné části postele, která je 60cm. Postel má moderní design a možnost výběru potahové látky postele, včetně dvou úložných prostorů na lůžkoviny. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Co je Boxsprings? Báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku.

Pružiny a matrace

Postel ELTAP DAMASO BOXSPRINGS 160×200 je vybavena pružinovým rámem Bonell a PUR pěnou T2542, což zajišťuje dokonalou podporu těla při spánku a maximální pohodlí. Matrace mají tuhost H3 s hypoalergickým potahem.

Úložné prostory

Postel má 2 velké úložné prostory, které jsou otevírací. Tyto prostory jsou ideální pro ukládání lůžkovin a dalších věcí, které chcete mít v blízkosti postele.

Rozměry postele

  • Výška spaní: 60cm
  • Šířka postele: 175cm
  • Výška čela: 115cm
  • Délka postele: 205cm
  • Topper: 4cm

Boxspring technologie

Boxspring: vynikající odpružení, cirkulace vzduchu a pohodlné spaní. Tato technologie zajišťuje, že vaše tělo bude mít dokonalou podporu při spánku a snadno se přizpůsobí vašim pohybům během noci.

Potah

Postel ELTAP DAMASO BOXSPRINGS 160×200 je potažena látkou Sawana 21/05, která je velmi odolná a má moderní design. Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Objednání postele

V případě, že máte zájem o doplňkovou službu, jako například asistence výnosu, tak veškeré informace naleznete na stránkách Skvělý nábytek. Pokud si chcete postel objednat, může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.