Kvalitní šedý koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu propůjčila značka Universal.

Na rozdíl od jeho předchůdců je navíc velmi praktický. Díky polyesterovému materiálu mu nechybí kýžená měkkost, je odolný a zároveň se velmi snadno udržuje.

Vlastnosti

Koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm je vyráběn z kvalitního polyesterového vlákna, které mu poskytuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Vlivem tohoto materiálu je kobercová plocha velmi měkká a příjemná na dotek. Koberec je snadno skladovatelný, což je výhodné nejen pro bytové prostory, ale i pro kanceláře nebo jiné komerční prostory. Díky svému modernímu designu se hodí do téměř každého interiéru.

Proč si pořídit koberec Universal Saida?

Jak jsme již zmínili, koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm je velmi praktický. Díky svému materiálu je snadno udržovatelný, což je pro mnohé uživatele velmi důležité. Mnoho domácností má děti nebo zvířata a proto je třeba mít snadno udržovatelný koberec. Koberec Universal Saida splňuje tyto požadavky a navíc díky svému vzhledu, se hodí prakticky do každého typu interiéru.

Ano, ale co z hlediska estetického?

Koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm je kousek, který dotvoří interiér do dokonalosti. Je pohodlný, snadno udržovatelný a vzhledově velmi moderní. Svou barvou šedé barvy, je snadno kombinovatelný s ostatními kousky nábytku.

Zakoupit koberec Universal Saida

Přesvědčil vás náš popis a chcete mít kousek tohoto šedého koberce doma? Navštivte naší webovou stránku, kde si můžete koberec objednat a následně si jej nechat doručit přímo k vám domů.

Koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm… když už ho máte, nebudete na něj moci dopustit.

Koberec Universal Saida

Objednejte si kvalitní koberec Universal Saida rozměru 130 x 200 cm právě teď a užívejte si jeho dokonalého designu a praktických vlastností.