Manželská postel ELTAP PAOLO BOXSPRINGS 180×200 v ekokůži Soft 17


Moderní design a vynikající vlastnosti

je zcela nový produkt na trhu s nábytkem, který vám poskytne vynikající vlastnosti pro vaše každodenní potřeby. Tato moderní postel má elegantní a přitom jednoduchý design, který se hodí do každého interiéru.

Jednou z velkých výhod této postele je výška ložné části, která je 64cm. Tento fakt ocení především starší osoby, které mají problémy s vstáváním z nižší postele. Díky této výšce je vstávání mnohem lehčí a pohodlnější.

Báječný vynález – Boxsprings

Boxsprings je novinkou v oblasti postelí. Jedná se o vynikající odpružení, které umožňuje maximální pohodlí během spánku. Pružiny Bonell a pěna se postarají o dokonalou ergonomii vašeho těla během spánku. Navíc tento systém umožňuje cirkulaci vzduchu a tím pádem poskytuje vysokou kvalitu spánku.

Potah – ekokůže Soft 17

Potah postele nese název ekokůže Soft 17. Jemná ekokůže (umělá kůže) příjemná na dotek, je snadno čistitelná a odolná proti oděru. Potah postele je výběrovou volbou zákazníka, takže si můžete zvolit podle vašich preferencí.

Úložný prostor

je vybavena dvěma úložnými prostory. Tyto prostory jsou přístupné pouze z bočních stran postele a jsou otevírací. Díky tomuto úložnému prostoru můžete skladovat lůžkoviny, přikrývky, polštáře a další věci, které by jinak mohly být překážkou v ložnici.

Škála rozměrů

má rozměr 180x215cm. Výška spaní je 60cm, výška čela je 115cm a délka postele je 215cm. Topper má výšku 4cm a postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD.

Rozšířené informace

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. V případě zájmu poskytneme bližší informace po objednávce e-mailem. Může se stát, že barvy zobrazené na vašem monitoru se mírně liší od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace.

Manželská postel ELTAP PAOLO BOXSPRINGS 180x200 v ekokůži Soft 17

 - detail

Nechte se přesvědčit vynikajícími vlastnostmi moderní manželské postele ELTAP PAOLO BOXSPRINGS 180×200 v ekokůži Soft 17. Pokud máte zájem o tento produkt, můžete si ho zakoupit na DekadencePublikováno: