Medově žlutá sametová pohovka MESONICA Lago o délce 241 cm s rozkládací funkcí na tři místa


Medově žlutá sametová pohovka MESONICA Lago o délce 241 cm

Elegantní a moderní tvary pro dokonalé pohodlí

Medově žlutá sametová pohovka MESONICA Lago je designovou pohovkou plnou elegancie a moderních tvarů. Díky svému vzhledu dokáže přinést do vašeho interiéru nádech luxusu a jedinečného stylu. S délkou 241 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše pohodlí a relaxaci.

Sametová tkanina v medově žlutém provedení

Pohovka MESONICA Lago je čalouněna sametovou tkaninou v medově žlutém provedení. Tato tkanina je velice příjemná na omak a navozuje pocit luxusu a bohatství. Kromě toho je samet také velmi odolný materiál, takže si můžete být jisti, že si svůj nábytek budete užívat dlouhá léta.

Rozkládací funkce na tři místa

Možnost rozložení a vytvoření pohodlné postele je jednou z dalších výhod této pohovky. Rozkládací funkce na tři místa znamená, že si můžete pohovku přizpůsobit svým potřebám a vytvořit si tak dokonalé místo pro odpočinek, spánek nebo zábavu s rodinou a přáteli.

Skvěle zapadne do všech interiéru

Designová pohovka MESONICA Lago je charakteristická svými čistými tvary, elegantním vzhledem a odolností. Díky tomu skvěle zapadne do každého interiéru. Ať už budete mít moderní nebo klasickou domácnost, tato pohovka bude vždy vypadat skvěle.

Vyrobeno na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku, což znamená, že si můžete být jisti, že dostanete kvalitní nábytek, který splní vaše přesné požadavky. V případě, že byste s výrobkem nebyli spokojeni, vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Čištění

K čištění této pohovky doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tím dokážete udržet tkaninu v čistotě a zachovat tak její krásný vzhled pro dlouhá léta.

Medově žlutá sametová pohovka MESONICA Lago