Moderní obývací stěna KALIFORNIE 3 v černém lesku s délkou 252 cm

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj, Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Variabilní sestava

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně.

Technické specifikace

  • Tloušťka MDF desky: 16 mm
  • Čelní strana MDF desky: lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení: součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení: není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Stav nábytku: dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Přemýšlíte, jak doplnit Váš obývací pokoj a ještě něco chybí? Co takhle přidat elegantní obývací stěnu KALIFORNIE 3 v černém lesku s délkou 252 cm? Tento moderní nábytek je navržen s důrazem na detail a eleganci. Díky variabilní sestavě dokážete snadno nalézt správné umístění pro každou skříňku. Systém otevírání, písty a panty lze také snadno nastavit podle Vašich potřeb.

obývací stěna KALIFORNIE 3

Tloušťka MDF desky 16 mm a čelní strana MDF desky s lakem ve vysokém lesku a ochranou fólií dávají nábytku vysokou kvalitu. Patky pro uchycení jsou součástí balení, ale hmoždinky, šrouby do zdi a závěsná lišta nejsou dodávány z důvodu rozdílných typů zdí. V případě potřeby lze dokoupit také příplatkové osvětlení.

Tento kus nábytku dodává uznávaný evropský výrobce, který se specializuje na vysoce kvalitní nábytek. Díky jeho dodání do Francie, země s vysokou úrovní umění, designu a módy, můžete mít jistotu, že nábytek je moderní, elegantní a kvalitní. Buďte nároční a pořiďte si elegantní obývací stěnu KALIFORNIE 3 s délkou 252 cm v černém lesku.

Stačí kliknout na odkaz zde a pořídit si nábytek, který dotáhne Váš obývací pokoj k dokonalosti.