Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK Tigris s černým matným/chromovým povrchem a 150 mm délkou ramene – recenze a specifikace


Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK Tigris

Sprchová baterie

Recenze

Moderní, elegantní a funkční – tak bychom mohli popsat sprchovou baterii RAV SLEZÁK Tigris s černým matným/chromovým povrchem. Tento krbík krásy je perfektním doplňkem do každé moderní koupelny.

Páková nástěnná baterie sestává z jedné páky pro ovládání vody a rozteče 150 mm, která již na první pohled upoutá svým moderním designem.

Díky černé matné barvě v kombinaci s chromem tato baterie působí velmi elegantně a luxusně. Je to skvělý způsob, jak okořenit svou koupelnu a dodat jí na modernosti.

Matný povrch této baterie je dalším důvodem, proč by si ji neměl nechat ujít žádný milovník moderních interiérů. Matný povrch totiž vypadá nadmíru sofistikovaně a kromě toho se na něm nezanechávají žádné otisky prstů.

Montáž této baterie je velmi jednoduchá, jelikož se jedná o nástěnnou variantu. Instalaci vám tak zvládne každý zručný kutil. K dispozici jsou také podrobné návody, jak baterii nainstalovat, takže se nemusíte ničeho bát.

Sprchová baterie

Specifikace

Povrch

Baterie je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a má černý matný/chromový povrch, který vypadá velmi elegantně a působí jako krásný kontrast k bílému keramickému záchodu nebo umyvadlu.

Páková baterie

Pro ovládání vody slouží jedna páka na této nástěnné baterii. Otáčením páky můžete nastavit teplotu vody a její tlak. Tento design je velmi praktický a snadno se ovládá.

Montáž

Baterie se dodává s návody na jednoduchou montáž. Pokud máte trochu zkušeností s instalací vodovodních řádů, můžete si baterii nainstalovat sami. Pokud ale něco takového nikdy nedělali, doporučujeme vám se obrátit na odborníky, kteří vám baterii nainstalují rychle a bez komplikací.

Design

Tento moderní design vám dodá koupelně na luxusu a kráse. Matný povrch je velmi elegantní a netradiční, což z něj dělá perfektní doplněk pro každou moderní koupelnu. Rozteč baterie 150 mm jí dává na velikosti, naprostá dokonalost.

Sprchová baterie

Krásná, moderní a velmi funkční – to jsou hlavní charakteristiky této krásné sprchové baterie. Pokud chcete mít v koupelně něco opravdu elegantního a nadčasového, rozhodně stojí za to zvážit tuto baterii. A pokud věnujete pozornost detailům, určitě oceníte to, že tuto krásnou baterii si můžete zakoupit na následující adrese: www.maliboo.cz.