Nový designový halmar konferenční stolek VENOM KW s kombinací dub wotan a černé barvy


Stylizace v industriálním loftovém stylu

Nový halmar konferenční stolek VENOM KW je skvělou volbou pro každého, kdo se snaží přinést do svého interiéru chvíli moderního nádechu v industriálním loftovém stylu. Stůl se snadno kombinuje s jakoukoli dekorací, což z něj dělá zároveň praktický i stylový kus nábytku pro vaše podnikání nebo domácnost.

Dub wotan – materiál pro každého nadšence

Velmi důležitým prvkem designu je hlavně materiál, ze kterého byl konferenční stolek VENOM KW vyroben. Deska je zhotovena z dýhy v dekoru dub wotan a i přesto, že se jedná o umělou dřevovláknitou desku, budete si nadšení pro tuto dřevovinu připadat jako na místě. Důležité je rovněž zmínit, že se jedná o extrémně odolný materiál, který zůstane krásný po celou éru a není tedy nutné se obávat nutnosti výměny desky.

Konferenční stolek VENOM KW tak nabízí mnoho výhod, je praktický, ale zároveň i krásný a odborně zhotovený z kvalitních materiálů.

Podnož z práškované oceli

Stabilitu stolu zajišťuje podnož vyrobená z práškované oceli v černé barvě, čímž možnost kombinace s kovovými prvky z těchto dvou materiálů dělá stůl dokonalým prvkem pro dokončení vašeho industriálního stylu.

Praktická polička na ukládání věcí

Konferenční stolek vás rovněž mile překvapí praktickou poličkou, na kterou si můžete odložit časopisy nebo televizní program. To z něj dělá více než jen stůl a zaplní volné místo na něm užitečným způsobem.

Navíc je konferenční stolek dodáván v demontu, což znamená, že bude snadné ho poskládat v pohodlí vašeho interiéru bez zbytečného stresu či složitosti.

Doporučení pro dokonalý doplněk

Doporučujeme konferenční stolek doplnit o některé z našich pohodlných křesel, které najdete v naší nabídce nábytku pro interiéry.

Konferenční stolek VENOM KW tak nabízí mnoho výhod, je praktický, ale zároveň i krásný a odborně zhotovený z kvalitních materiálů. Věříme, že jeho stylizace v industriálním loftovém stylu zpříjemní Váš interiér a pomůže vám vytvořit dokonalé lokace pro podnikání i relaxaci.

Můžete si tento skvělý nábytek zakoupit na Nabytekted.cz

Konferenční stolek VENOM KW

Konferenční stolek VENOM KW detail