Nový jídelní stůl BERGEN dub + 6 židlí BERGEN hnědé mikrovlákno pro skvělé jídelní zážitky


Každý domov potřebuje kvalitní a stylový jídelní stůl, který vytváří příjemnou atmosféru při společném stravování. Pokud hledáte stůl, který by splňoval vaše potřeby, určitě byste měli zvolit model BERGEN dub. Tento model je nejen výborně kombinovatelný s dalšími dekoračními prvky, ale také je snadno udržovatelný a odolný vůči poškození.

BERGEN dubový jídelní stůl + 6 židlí

Stůl s kvalitním zpracováním a přírodním vzhledem

Jídelní stůl BERGEN se vyrábí z kvalitního dubového dřeva, které je odolné a pevné. Jeho povrch je ošetřen olejem, který chrání dřevo před vlhkostí a zároveň podtrhuje jeho přírodní vzhled. Rozměry stolu jsou 180 x 90 x 76 cm, což ho činí dostatečně velkým pro šest lidí.

Židle s dokonalým vzhledem a komfortem

K jídelnímu stolu BERGEN jsou ideální přidat také židle BERGEN hnědé mikrovlákno. Tyto židle nejen perfektně ladí s stylem stolu, ale zároveň jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají ergonomickou konstrukci pro vaše maximální pohodlí a zdraví. Materiál mikrovlákno je navíc velmi odolný vůči poškození a snadno se udržuje. Pokud máte v plánu trávit pohromadě s rodinou a přáteli velké množství času u stolu, můžete si být jisti, že tyto židle budou tou správnou volbou.

Židle BERGEN hnědé mikrovlákno

Vyberte si tento skvělý jídelní set BERGEN a připravte se na spoustu pohodových a nezapomenutelných chvil s vašimi blízkými!

Pro více informací a objednání navštivte náš internetový obchod.