Prošívané jídelní židle MIADOMODO sada – hnědá, 2 ks


Inspirujte se skandinávským stylem v domácnosti

Skandinávský styl nábytku se v posledních letech těší velké oblibě. Nejen, že se hodí do moderních návrhů a domácností, ale také se často používá v obchodních prostorech. Pokud chcete do svého interiéru vnést jednoduchou eleganci, jedním ze způsobů je pořízení prošívaných jídelních židlí MIADOMODO v hnědé barvě.

Prošívané jídelní židle MIADOMODO sada - hnědá, 2 ks

Tyto vintage jídelní židle s prošívaným vzorem budou okamžitě upoutávat pozornost a dodají Vašemu domovu na jednoduchosti, avšak zároveň elegantním vzhledem. Opěradlo a sedák jsou tvarované, což přináší pohodlí při sezení. Tyto retro židle jsou také módně stabilní, což zajišťuje robustní nohy z bukového dřeva. Tyto čalouněné židle jsou k dispozici v široké škále stylových barevných variant.

Vysoce použitelné židle jsou snadno sestavitelné pomocí návodu a jsou vhodné pro použití doma i v komerčních prostorách, např. v jídelně, v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Tyto židle jsou také vhodné pro použití v restauracích, kavárnách, hotelech a dalších obchodních prostorech, díky jejich ergonomickému zakřivenému designu, polstrovanému sedáku a nízké hmotnosti. Tyto jídelní židle jsou vhodné pro každodenní použití a poskytují pohodlné a efektivní využití.

Barva jídelních židlí MIADOMODO se může lišit od zobrazovací techniky na fotografii

Pozor na barvu – reálná barva židlí se může od fotografie lišit v závislosti na zobrazovací technice Vašeho monitoru. Nicméně, tento produkt si můžete zakoupit na Maliboo.cz, což Vám zajistí to, že vidíte produkt v co možná nejlepší kvalitě a budete s ním více spokojeni.

Technické údaje prošívaných jídelních židlí MIADOMODO sada – hnědá, 2 ks:

  • Celkové rozměry: 84 x 54 x 59,5 cm
  • Výška sedadla: cca 44 cm
  • Výška opěradla: cca 43 cm
  • Tloušťka sedáku: cca 5 cm
  • Celková hmotnost jedné židle: cca 5,3 kg
  • Nosnost židle: cca 150 kg
  • Materiál nohou: bukové dřevo