Sada 2 černých kovových květináčů House Nordic Marla pro moderní interiér

Dejte svým rostlinám nový kábát. Kovové květináče od House Nordic vás dostanou svým moderním vzhledem, který osvěží váš interiér. Poslouží tak nejen jako místo pro vaše květiny, ale také jako jemná dekorace.

Popis produktu

Sada 2 černých kovových květináčů House Nordic Marla je skvělou volbou pro všechny milovníky moderního designu. Květináče jsou vyrobeny z kovu a jsou dostupné ve dvou velikostech – menší květináč má vnitřní průměr 14,6 cm a otvor pro samotný květináč je 17,2 cm, zatímco větší květináč má vnitřní průměr 17,6 cm a otvor pro samotný květináč je 20,4 cm.

Dobré vědět: Zatímco výška stojanu je 30,3 cm a 50 cm, rozměry jsou udávány vždy v pořadí nižšího a vyššího květináče.

Jak používat

Květináče můžete používat jak samostatně, tak v kombinaci s ostatními dekorativními prvky v interiéru. Protože jsou vyrobeny z kovu, jsou velmi odolné a snadno se udržují. Stačí pouze odstranit rostlinu z květináče a utřít povrch hadříkem navlhčeným vodou.

Přidejte charakter vašemu interiéru. Květináče od House Nordic Marla jsou nejen praktické, ale také velmi stylové. Jejich černá barva a moderní design dokonale zapadají do každého interiéru.

Jaké rostliny zasadit do květináčů

Sada 2 černých kovových květináčů House Nordic Marla je skvělou volbou pro různé druhy květin. Díky různým velikostem se do květináčů vejde mnoho druhů květin. Pokud hledáte vhodnou rostlinu, kterou můžete zasadit do květináčů, můžeme vám doporučit například sansevierii, fíkus nebo bronzový mečík.

Investujte do svého domova. Sada 2 černých kovových květináčů House Nordic Marla je kvalitní a stylovou volbou pro váš interiér. Investice do kovových květináčů se vám určitě vrátí v podobě velkého estetického přínosu.

interiér

Závěr

Sada 2 černých kovových květináčů House Nordic Marla je prvotřídním produktem pro každého, kdo hledá stylové a praktické květináče do moderního interiéru. Jejich odolnost a snadná údržba zajišťují, že se budou hodit do každého domu. Vyzkoušejte je a dejte svým rostlinám nový kábát.

Využijte nabídky a zakupte si květináče e-shopu Kupsinabytek.cz zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/sada-2-cernych-kovovych-kvetinacu-house-nordic-marla.