Šikovná a prostorná GENF šatní skříň pro vaši ložnici

Genf šatní skříň v provedení masiv borovice, lak má prostor dělený na poloviny. Polovina šatní skříně obsahuje pevnou šatní tyč a polici na doplňky, v druhé polovině se nacházejí tři variabilní police. Obrovská masivní skříň je vhodná do dětského či studentského pokoje zařízeného masivním nábytkem.

Masivní dvoudveřová skříň je vhodná do dětského či studentského pokoje zařízeného masivním nábytkem. Genf šatní skříň v provedení masiv borovice, lak má prostor dělený na poloviny. Polovina šatní skříně obsahuje pevnou šatní tyč a polici, v druhé polovině se nacházejí 3 variabilní police. Do masivní skříně tedy oblečení jak zavěsíte na ramínka, tak poskládáte na police.

Robustní skříň lze uzamknout pomocí ozdobného klíče. Velká skříň pojme opravdu hodně věcí jak ve vaší domácnosti, tak na vaší chalupě či chatě. Světlý masivní nábytek bude vypadat dobře v každém interiéru a bude vám sloužit po mnoho let, nikdy totiž nevyjde z módy. Dvoudveřová skříň vám zajistí vždy přehledně uspořádaný šatník.

Genf šatní skříň pro vaši ložnici

Šikovná a prostorná Genf šatní skříň je ideálním řešením pro váš šatník. S pevnou šatní tyčí a policí na doplňky vám nabízí dokonalé místo na vaše oblečení. Navíc tři variabilní police nabízejí dokonalé místo na další věci, jako jsou například kabelky nebo boty. A jak již bylo řečeno, světlý masivní nábytek vypadá dobře v každém interiéru.

Vyberte si svou Genf šatní skříň na brega.cz, kde si můžete vybrat z několika barevných provedení. Zajisté nebudete litovat.

ložnice s šatní skříní

Šatní skříň jako designový prvek vaší ložnice

masivní nábytek

Genf šatní skříň na fotografii s masivním nábytkem

Nebudete litovat vaší volby, když si pořídíte Genf šatní skříň. Budete si užívat prostorný a přehledný šatník, který bude ozdobou každé ložnice.