Stylové a elegantní nástěnné hodiny Glassclock Spoon, ⌀ 30 cm


Hodiny

Čas jako nezbytnost

Čas je pro nás neodmyslitelnou součástí života. Potřebujeme ho k výkonu práce, k odpočinku, k setkání s přáteli. Přesto si ho často málo vážíme a nejspíš bychom se mohli naučit, jak si ho lépe užívat.

Staňte se pánem každé minuty

Ale co kdybychom se mohli stát pánem každé minuty a to navíc stylově? S nástěnnými hodinami Glassclock Spoon se tak může stát. Tyto hodiny nejde přehlédnout a dokáží dodat každému interiéru něco navíc.

Hodiny

Nezapomenutelný kousek nábytku

Originální design těchto hodin ve formě lžičky dodá vašemu domova nezaměnitelnou jiskru plnou stylu. S jejich rozměrem ⌀ 30 cm se budou hodit téměř kdekoliv a díky jejich kvalitnímu provedení se stane z těchto hodin nezapomenutelný kousek nábytku.

Od každé minuty máte něco

Stylové a elegantní nástěnné hodiny Glassclock Spoon ⌀ 30 cm jsou nejen krásné, ale především velmi praktické. Díky nim už nezmeškáte ani jednu důležitou schůzku či krasovou chvíli. A nejen to, hodiny jsou také skvělým dárkem pro každého, koho máte rádi.

Stylové a elegantní nástěnné hodiny Glassclock Spoon, ⌀ 30 cm

Čas plyne jako voda

Čas opravdu plyne jako voda a není moc času na rozmýšlení. Pokud se chcete stát pánem každé minuty a přitom mít kousek designového předmětu, sáhněte po nástěnných hodinách Glassclock Spoon ⌀ 30 cm. Nemůžete už nic zmeškat a navíc budete mít dokonalou dekoraci svého domova.