Tmavě zelená rohová rozkládací pohovka Micadoni Dunas s černou podnoží – pravá strana


Tmavě zelená rohová rozkládací pohovka – Micadoni Dunas s černou podnoží – pravá strana

Rohová pohovka Micadoni Dunas zaujme na první pohled vkusným vzhledem. Velmi příjemné a měkké látkové čalounění v zeleném odstínu a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu.

Opěrné polštářky zvednou úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš. Pohovka je rozkládací, výborně tedy poslouží jako pohodlné lůžko pro vaše hosty. 

Micadoni Dunas – produkt s vysokou kvalitou

Vrcholem spokojenosti s touto pohovkou bude pocit, že vlastníte produkt s vysokou kvalitou. Pohovka není pouze krásná na pohled, ale také dokonale slouží svému účelu, tedy jako prostor na odpočinek i spánek. Odkaz na nákup pohovky: https://www.maliboo.cz/produkt/tmave-zelena-latkova-rohova-rozkladaci-pohovka-micadoni-dunas-242-cm-s-cernou-podnozi-prava-2.

Obklopte se komfortem ve společnosti produktů Micadoni.

Rohová pohovka Micadoni Dunas s černou podnoží

Závěr

Pohovka Micadoni Dunas na vás dýchne vášnivou touhu po dokonale prostor pro odpočinek. Její zelená barva je příjemnou pastvou pro oči a celkově dekoruje místnost, kde se nachází. Je to dokonalé místo na spaní, ale také setkání se svými blízkými. Produktům Micadoni můžete důvěřovat a jistě budou představovat skvělé řešení pro vaši domácnost.